Otázky k organizaci 2019

+4
CitovatVáclav Mensa
14. 10. 2019, 13:19

1. V propozicích je uvedeno parkovné v ceně startovného proč 50,-?
2. Pramen 5x ?
3. Jídlo - bylo by fajn příště dát aspoň polévku a na bufetu s kontrolou 6 a 17 občas nebyla ani voda
4. No a dát na jeden z nejtěšších úseků pásku - Vstup zákázán - je drobet zavádějící (mohlo by se
to vzít doslova).
5. A ještě ke značení prosím pásky případně šipky příště opravdu tam kam máme běžet.
Dík


0
Citovatmichal zácha
15. 10. 2019, 20:42

..je to opravdu krásný závod sám o sobě...krásné prostředí a trasy..a kouzelné místo konání...určitě mám chuť zúčastnit se příště znovu...avšak...mrzí mě,že organizace oproti druhému ročníku byla podle mě spíš horší než lepší...nedostatek wc,slibovaný program pro doprovod,přednášky po závodě, zavřená hospůdka...naštěští bylo krásně,tak se to vyřešilo samo...


+1
CitovatMartin Šerák
16. 10. 2019, 00:34

1. Souhlasím s Michalem, že nám chyběla živá hudba nebo alespoň DJ po závodě jako to bylo v roce 2018.
2. Zkuste lepší domluvu s obsluhou a majitelkou, aby vnitřní restaurace zůstala otevřená nejen kvůli počasí a teplu uvnitř, ale také kvůli omezené nabídce nápojů venku.
3. S volným WC jsem neměl problém při daném množství startujících vzhledem k tomu, že všichni tam nebyli snad nikdy (různé tratě, různé výkony).
4. Pohlídejte si značení, protože například na sjezdovce, která se vybíhala a pak na cestě nad ní pravděpodobně někdo strhal pásky, protože nevěřím, že by vaši značkaři vynechali několik set metrů trasy.
5. Doporučuji zlepši viditelnost značení podobně jako v lesní části mimo cestu - použít klasické bílo-červené mlíko a klidně ho kombinovat v INOV-8 mlíkem, tzn. (téměř) každý ze dvou pásek. Ve slunečném počasí a proti světlému podzimnímu listí je bílá špatně vidět.
6. Před každou odbočkou ke kontrolnímu bodu (štípačkám) umístit žlutou nebo oranžovou cedulku se šipkou, není nutná uvedená vzdálenost (jako Kontrolní bod 50 m). Píši to primárně kvůli kontrolnímu bodu č. 19, kde když běžec neměl před sebou nikoho a soustředil se na cestu, aby nezakopl, tak bílé pásky bokem od cesty neviděl.

Trasa a počasí vynahradilo negativní prvky, i když mě nutnost se vracet od 20 k 19 "sra." a psychicky dostala do chůze.


+1
CitovatHonza Fulík
16. 10. 2019, 10:09

Ahoj,
parádní místo na cokoliv, at uz vybeh nebo jen turistiku. U me to vubec neni o čase, uzivam si to ze to vubec ujdu.
Moje výhrada míří na cíl-chapu ze jsem prisel mnohem pozdeji nez první v me kategorii, nicmene alespon nejaky zajem o to zda mam vsechny body procvakle jsem čekal.... A když se vratim k tem prvnim-borci co to bezi celou trasu a jsou fakt nabuseni, se dockali vyhlaseni nejlepsich kdesi u stanu na trave. Pani co vyhlasovala mela sice mikrofon, ale repraky byly 30m od tohoto mista-nez jsem pohledem nasel odkud se to mluví, bylo skoro po vsem. Kdyz jsem se rozhledl, tak tahle "ceremonie" tak nejak zanikla. Skoda, ale verim ze priste uz to bude jinak.
Jeste jednou diky za krasne trasy.Diskusní fórum > Volná diskuse » Otázky k organizaci 2019