DŮLEŽITÉ BODY TRAS 2023: mapa kontrol


2019:

101 km - mapa
PDF S DETAILNÍM SLOVNÍM POPISEM TRAS PRO ROK 2019 KE STAŽENÍ

Finální mapy + detailní popis všech tras, aktualizovaných po předzávodní schůzce s majiteli lesů.

Trasa 26 km PDF

Trasa 46 km PDF

Trasa 76 km PDF

Trasa 101 km PDF

 

POZNÁMKA:

Trasy budou značeny páskami, nočním reflexním značením, směrovými cedulkami na nepřehledných rozcestích a na trase 76 km a 101 km budou lesní úseky (seběh k vodopádům atd.) ještě hustě vyznačeny krepovým papírem.

Navíc na startu dostanete i vytištěnou mapu a podrobný popis trasy (viz PDF výše) kde budou popsána jednotlivá místa s horší orientací. Na trase bude několik živých kontrol a elektronických mezičasů, zbytek si budete značit sami na samoobslužných stanicích se značícími kleštěmi, a to přímo na startovní čísla!

Po zkušenostech  z předchozích let budou závodníci, kteří nebudou mít označeny všechny kontroly, diskvalifikováni. Pravidla platí stejně pro rychlíky i pro "výletníky", je to smutný, ale jediný a pro všechny rovný způsob jak se vyhnout nekonečným kontroverzím v cíli.  

Jednotlivé trasy budou mít svou číselnou řadu a barvu pro snadnou orientaci. Na startovních číslech budou vyznačeny jednotlivá políčka s názvy kontrolních stanovišť pro označení daného stanoviště na dané trase. Viz loňský ročník níže.

 

Ukázka startovního čísla na trase 76 km

 

76-ok.jpg

 

 

 

Ukázka startovního čísla na trase 46 km

 

 

46-ok.jpg

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 6. 2019, 12:49, zobrazeno 45700x, dnes 36x