Finální mapy závodu 2017

Finální mapy závodu 2017

ČTVRTEK 19. 10. 2017 - Do závodu zbývají 2 dny. Po posledním jednání s majiteli lesů nad aktuální situací (těžba dřeva atd.) jsou zde jsou finální mapy jednotlivých tras, které se již nebudou měnit. Můžete si vygenerovat GPX body atd.

Klikněte na odkaz pro zobrazení na MAPY.CZ

POZNÁMKA: Trasy se malinko změnily, k lepšímu, abyste viděli ještě více. Trasa 24 km se o necelý kilometr prodloužila. Trasa 44 km je nakonec také o zhruba kilometr delší a je ve finální části vedena přes zříceninu hradu Rychleby. Trasa 74 km doznala největších změn, a to opravdu skvělých. Nezabíhá se k horské chatě Paprsek (nebojte, bohatá občerstvovačka je blízko), takže zůstanete celou dobu mimo civilizaci. Nově je vedena přes další nádherný úsek přes Stříbrný vrch na Sokolí skály. Spolu s Vysokým hřbetem to pravé divoké srdce Rychlebek. Délka trasy zůstala stejná, jen se ještě zatraktivnila. Připravte se na opravdovou lesní divočinu ;-)

Zítra (pátek) bude k dispozici offline mapa ke každé trase v elektronické podobě. Kdyby někdo neměl data, v areálu startu a cíle bude FREE WIFI síť, žádný problém. Navíc na startu dostanete i vytištěnou mapu a podrobný popis trasy, kde budou popsána jednotlivá místa s horší orientací.

Místa jednotlivých kontrol se dovíš zítra zde na webu + dostaneš podrobný návod ve startovacím balíčku.


Takto budou vypada startovní čísla. Na trase bude několik živých kontrol a elektronických mezičasů, zbytek si budete značit sami na samoobslužných stanicích se značícími kleštěmi. Jednotlivé Trasy budou mít svůj symbol a barvu pro snadnou orientaci. Detailní informace naleznete zde na webu v pátek 20. 10. ráno nebo při přebírání startovacího balíčku v pátek večer nebo v sobotu ráno. Bude to velice jednoduché a logické.

startovni-cislo.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránkuPetr Pavlíček, 19. 10. 2017, 17:30, zobrazeno 1044x, dnes 2x
0.0 0Hodnocení