Finální mapy závodu 2018

Finální mapy závodu 2018

ÚTERÝ 16. 10. 2018 - Do závodu zbývají 4 dny. Po posledním jednání s majiteli lesů nad aktuální situací (těžba dřeva atd.) jsou zde jsou finální mapy jednotlivých tras, které se již nebudou měnit. Můžete si vygenerovat GPX body atd.

Klikněte na odkaz pro zobrazení na MAPY.CZ

 

TRASY + DETAILNÍ POPIS KE STAŽENÍ

Trasa 26 km PDF

Trasa 46 km PDF

Trasa 76 km PDF  

 

POZNÁMKA: Trasy se oproti loňsku malinko změnily, abyste viděli ještě více. Trasa 26 km a trasa 46 km začínají stejně jako trasa na 76 km, vedou tedy kolem Kaple Sv. Antonína. Tudíž se malinko prodloužily. Trasa 76 km doznala také několika změn. Kontrolní stanoviště Nýznerovské vodopády není u horního vodopádu, ale nově u dolního vodopádu, který je ještě hezčí. Trasa dále z důvodů výskytu Sokola stěhovavého letos nevede az na vrchol Sokolích skal, ale stanoviště se bude nacházet u chatky pod nimi.

Trasy budou značeny páskami značky Inov8 a na trase 76 km bude lesní úsek seběhu k vodopádům ještě hustě vyznačen modrým krepovým papírem.

Navíc na startu dostanete i vytištěnou mapu a podrobný popis trasy, kde budou popsána jednotlivá místa s horší orientací.

Na trase bude několik živých kontrol a elektronických mezičasů, zbytek si budete značit sami na samoobslužných stanicích se značícími kleštěmi, a to přímo na startovní čísla!

Jednotlivé trasy budou mít svou číselnou řadu a barvu pro snadnou orientaci.  Na startovních číslech budou vyznačeny jednotlivá políčka s názvy kontrolních stanovišť pro označení daného stanoviště na dané trase.

 

Ukázka startovního čísla na trase 76 km

 

76-ok.jpg

 

 

 

Ukázka startovního čísla na trase 46 km

 

 

46-ok.jpg

 

 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku17. 10. 2018, 02:43, zobrazeno 960x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení