Trasy 2023:

DŮLEŽITÉ BODY TRAS 2023: mapa kontrol
PARKOVÁNÍ U HLAVNÍ CESTY ZDE (vyskakovací okno)
odkaz zde: https://mapy.cz/s/pamademapo 

Pozor, především na trase 76 km je velká změna v oblasti seběhu z Vysokého hřbetu k Nýznerovskému vodopádu. Již se nebude běžet volným terénem, je zde ochranné pásmo. Trasy povedou lesními smyky v okolí. Dále se letos nepoběží pres rezervaci Puszcza v Polsku, ale po její hranici - lesní cestě. Délka trasy nezměněna. Jedná jen o dočasnou změnu, příští rok trasa opět povede přes rezervaci. 


2019:

101 km - mapa
PDF S DETAILNÍM SLOVNÍM POPISEM TRAS PRO ROK 2019 KE STAŽENÍ

Finální mapy + detailní popis všech tras, aktualizovaných po předzávodní schůzce s majiteli lesů.

Trasa 26 km PDF

Trasa 46 km PDF

Trasa 76 km PDF

Trasa 101 km PDF

 

POZNÁMKA:

Trasy budou značeny páskami, nočním reflexním značením, směrovými cedulkami na nepřehledných rozcestích a na trase 76 km a 101 km budou lesní úseky (seběh k vodopádům atd.) ještě hustě vyznačeny krepovým papírem.

Navíc na startu dostanete i vytištěnou mapu a podrobný popis trasy (viz PDF výše) kde budou popsána jednotlivá místa s horší orientací. Na trase bude několik živých kontrol a elektronických mezičasů, zbytek si budete značit sami na samoobslužných stanicích se značícími kleštěmi, a to přímo na startovní čísla!

Po zkušenostech  z předchozích let budou závodníci, kteří nebudou mít označeny všechny kontroly, diskvalifikováni. Pravidla platí stejně pro rychlíky i pro "výletníky", je to smutný, ale jediný a pro všechny rovný způsob jak se vyhnout nekonečným kontroverzím v cíli.  

Jednotlivé trasy budou mít svou číselnou řadu a barvu pro snadnou orientaci. Na startovních číslech budou vyznačeny jednotlivá políčka s názvy kontrolních stanovišť pro označení daného stanoviště na dané trase. Viz loňský ročník níže.

 

Ukázka startovního čísla na trase 76 km

 

76-ok.jpg

 

 

 

Ukázka startovního čísla na trase 46 km

 

 

46-ok.jpg

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 6. 2019, 12:49, zobrazeno 55533x, dnes 4x